o2 odměny za dobíjení kachničky

Jak získat o2 odměny za dobíjení? Stačí si nabít kredit alespoň za pár stovek korun!

Apple iPhone se dobíjí v MacBooku - vloženo do článku

Znáte nějakou soutěž, ve které na vás každý den čeká zaručená odměna? Upřímně, moc jich zřejmě není. Najdou se ale výjimky – a ty jsou hodně příjemné. Jendu z nich mohou využívat zákazníci společnosti O2, kteří díky dobití předplacené karty soutěží o velmi zajímavé ceny.

Reklama:


Ptáte se, jak se dají získat o2 odměny za dobíjení kachničky? Je to velmi jednoduché. Prvním krokem je dobití kreditu na telefon, díky kterému získáte unikátní herní kód, jež uplatníte na www.odmenazadobiti.cz. Máte přesnou mušku? Ideální, trefte jednu z pohybujících se kačenek a odměna za dobití je vaše.

Ve hře je toho opravdu hodně. Mezi zaručené výhry, které si můžete díky trefené kachně „vystřelit“ každý den, patří především balíčky na psaní textovek a volání. Díky o2 dobíjení kreditu tak můžete snadno a rychle získat například jednorázový balíček neomezených SMS do této sítě na 1 den, jednorázový balíček neomezeného volání do Telefénicy o2 na 1 den, hovory do zahraničí 30 min zdarma na 30 dní nebo třeba výhodných 100 MB na jeden den jen za 15 Kč.

Pochopitelně je toho ještě víc a ceny se každý měsíc trochu liší. Jedno však zůstává – měsíc co měsíc si po sestřelení kachničky můžete ještě tipnout odpověď na soutěžní otázku. A radíme vám, snažte se být maximálně přesní. Každý den je totiž ve hře jedna hlavní výhra, kterou bývá zpravidla mobilní telefon.

Výherní mobily splňují ty nejnáročnější požadavky moderních uživatelů, kteří vyhledávají především rychlé připojení k internetu, bleskovou dostupnost sociálních sítí, špičkový fotoaparát, velký displej a moře užitečných aplikací. Pokud se budete snažit, můžete se stát jedním ze šťastlivců. V opačném případě můžete na telefon využít i výraznou slevu, kterou získáte díky zaručeným cenám.

Na o2 odměny za dobíjení kachniček se soutěží den co den. Tedy, hlavní je, že se každý den v měsíci vyhrává. A ve hře je opravdu hodně zajímavých odměn. Zaměřte svou kachnu, třeba vám právě ona přinese štěstí.

Fotka “Free stock photo of apple, cable, charging” od “Stokpic.com” licencovaná pod CC0 License

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *