Odměna za dobití kachny – telefon Coolpadporto S

V Říjnu 2016 můžete vyhrát s odměnou za dobití kachny vyhrát CoolpadPorto S

Modré logo čínské společnosti Coolpad na bílém pozadí - vložené v článku

S parádním telefonem je život vždycky příjemnější. A pokud je ten telefon navíc ještě zadarmo, je to úplná paráda. Jeden takový přístroj je právě v osudí – díky odměně za dobití kachny můžete i vy každý den získat mobilní telefon Coolpadporto S.

Reklama:


Co všechno nabízí? Je toho mnoho. Jeho chloubou je fotoaparát o rozlišení 8 Mpix, pomocí něhož pořídíte prvotřídní fotografie. Nabízí také funkci automatického ostření nebo blesku. A také natáčení HD videí, která, stejně jako fotografie, můžete snadno a hravě nahrát na sociální sítě. Mobil totiž disponuje 4G LTE připojením k internetu, díky kterému vám nic neuteče.

To vše si budete prohlížet na pětipalcovém displeji. Telefon CoolpadPorto S nabízí operační systém Android 5.1 (Lollipop), paměť RAM o velikosti 1024 MB či osmigigové úložiště. Nadstavbou je moderní provedení a elegantní design.

O telefon se na odmenazadobiti.cz hraje každý den, stejně tak můžete na tento telefon uplatnit slevu ve výši 700 korun. A v osudí se skrývají i další zaručené a příjemné odměny za kachny, jako jsou balíčky na volání nebo posílání sms zpráv. Říjnové odměny rozhodně stojí za to!

Foto “Coolpad logo.png” od “Coolpad” [Public domain], via Wikimedia Commons.

Reklama:

One Comment

  1. carpe diem

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *