Odměna za dobití o2: Vybrat odměny za kachničky

Jak si vyzvednout vyhranou cenu ze soutěže odměna za dobití o2 vybrat odměny?

Výběr dveří za kterými se skrývá nejlepší odměna za dobití - vložený v článku

V dnešní době se za všechno platí. My ale víme o zajímavém místu, kde můžete získat užitečné věci zadarmo. No uznejte sami, 20 volných minut na volání, 30 volných minut na hovory do zahraničí nebo třeba posílání sms zpráv zcela bez poplatků, to se vyplatí, souhlasíte? Tak s námi hrajte v soutěži odměna za dobití o2 vybrat odměny kachničky.

Reklama:


Je třeba jediné. Být zákazníkem společnosti o2 a kdekoliv si dobít kredit na telefon. Pak už jen stačí u o2 vybrat odměnu za dobití a to na portále www.odmenazadobiti.cz. Nebojte se, cen je dostatek, jsou zaručené a dostane se na každého, navíc je z čeho lovit.

Ale pojďme postupně. Že je pro výběr odměny za dobití od Telefóniky o2 třeba dobít kredit a navštívit její webové stránky, to jsme už psali. Mezitím vám přijde sms zpráva s unikátním šestimístným kódem, který zadáte společně s vaším telefonním číslem.

A následuje další, ten nejdůležitější, krok. Před vámi se začnou producírovat žluté kachničky. Vy máte za úkol jediné, namířit a trefit tu, u které tušíte, že skrývá nejatraktivnější možnou výhru.

Odměna za dobití o2 s podtitulem vybrat odměny za kachničky je určena vždy pro to číslo, z něhož byl dobíjen kredit. Nejde tedy přenést na jiného zákazníka. Nabídek je ale tolik, že vybrat si odměnu za dobití bude snadné a příjemné opravdu pro každého.

A bonus na závěr. Zaručené výhry jsou skvělá věc, ale vybrat si takový mobilní telefon, to je ještě lepší, co říkáte? Stačí jen, když si vyberete svou cenu a poté ještě tipnete odpověď na soutěžní otázku. Ti nejšťastnější budou po zásluze odměněni, třeba právě jedním z našlapaných smartfonů.

Fotka “Dveře Volby Zvolit Otevřeno Rozhodnutí Příležitost” od “qimono” licencovaná pod CC0 Public Domain

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *