Odměna za dobití vložit kód

Dobijte kredit, na odmenazadobiti.cz vložte kód, ulovte kačenku a vyhrávejte hodnotné ceny

Barevný čárový kód - vložený v článku

Díváte se na displej a zase jste zjistili, že vám došel kredit? Ten nepříjemný pocit zná každý z nás. Tak honem do trafiky nebo třeba na bankomat, kde si vaši kartu dobijete. Co si tento moment ale trochu zpříjemnit?

Reklama:


Díky portálu odměnazadobití.cz a funkci odměna za dobití o2 vložit kód je to možné. Poté, co si nabijete za požadovanou částku váš kredit, budete moct zase začít volat, posílat textovky, surfovat po internetu, ale taky soutěžit. A samozřejmě vyhrávat!

Společnost O2 posílá za každé dobití kreditu sms zprávu s unikátním šestimístným kódem, který se skládá z číslic a znaků – kupříkladu q59qdn. Ten přijde obvykle do 15 minut, někdy se však čekací doba může protáhnout na 24 hodin. Vyplatí se však počkat a následně na odmenazadobiti.cz vložit kód, který vám byl poslán.

Vložení kódu je snadné a rychlé. Nezapomeňte ani na vaše telefonní číslo a zaručená cena vás nemine. Pak už stačí jen zamířit, trefit jednu z kachniček a vítězná cena je vaše.

Pokud hledáte, co odměna za dobití o2 nabízí za výhry, pak věřte, že můžete získat balíčky na volání a psaní sms zpráv, ale každý den je ve hře také třeba powerbanka nebo jeden z nabízených smartfounů. O ten můžete soutěžit, když si po přihlášení, zadání kódu a trefení kachničky ještě tipnete odpověď na soutěžní otázku.

Takže, malá rekapitulace na závěr – dobijte si kredit, vyčkejte na šestimístný kód, vložte ho do portálu www.odmenazadobiti.cz, střelte do jedné z kachen a čekejte na výhru. No uznejte, není to zábavné?

Fotka “Kód Data Digitální Registrace Zabezpečení Skener” od “Public Domain Pictures” licencovaná pod CC0 Public Domain

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *