www odměna za dobití o2 kachničky

Odměna za dobití o2! To je nová akce, která je pokračovatelkou soutěže Dobij a vyhraj. A dokonce i funguje na podobných principech. I v roce 2016 můžete vyhrát skvělé výhry či ceny se společností 02. Stačí si dobít kredit alespoň za pár set kaček a získat svou kachničku. Pak už si jen vyberete svou odměnu a budete se z ní radovat. Více informací najdete na www odměna za dobití kachničky cz.

Smartphone za dobití kreditu – Lenovo A6010

Bílé logo čínské firmy Lenovo na červeném pozadí - vložené v článku

Jaro je v plném proudu. Tedy, mělo by být, ale počasí si s námi trochu hraje. Co si tak zpříjemnit náladu? My víme, jak na to. Dobijte si vaši O2 kartu a využijte unikátní kód, který vám přijde na stránce odmenazadobiti.cz. Trefte kachničku, vyberte si zaručenou odměnu a tipněte si odpověď na otázku. Pokud uspějete, máte šanci získat jeden z 30 telefonů Lenovo A6010.

Soutěž o pračku a sušičku Whirlpool WWDC 9617

Černé logo s žlutým kroužkem na bílém pozadí Americké firmy Whirlpool vyrábějící pračky a sušičky - vložené v článku

Chladné týdny jsou konečně minulostí, pomalu nám začíná jaro a my vyrážíme do přírody. Začínají nám příjemné dny plné pozitivní energie, které si teď můžete ještě zpříjemnit výhrou pračky se sušičkou od společnosti Whirlpool.

Vyhrej power banku Fixed Zen 5 000 mAh od RECALL s.r.o.

červené logo československé power bankové firmy Recall s.r.o. - vložené do článku

Zima je dlouhá, musíme se ale smířit s tím, že nějakou dobu ještě potrvá. Na někoho už možná doléhá pochmurná nálada, ale máme tady tip, jak si ji výrazně vylepšit.

Vyhraj smartphone Lenovo K6 Power

Bílé logo čínské firmy Lenovo na červeném pozadí - vložené v článku

I v prvním měsíci roku 2017 soutěžíme o lákavé ceny. Soutěž odmenazadobiti.cz pokračuje a tentokrát je ve hře nadupaný mobilní telefon Lenovo K6 Power.