Telefonika o2

Firemní letadlo telefoniky o2 s logem

Mobilní telefon je dnes už povinnou výbavou většiny lidí nejen na našem území, ale po celém světě. Jeho uživatelé si pak mohou vybrat, jakého operátora pro své účely budou využívat. Jednou z velmi dobrých voleb je zcela jistě Telefónica O2, která má své sídlo také v České republice, ale třeba i u našich sousedů v Německu či na Slovensku.

Reklama:


U nás fungují čtyři mobilní operátoři. Každý se snaží být nejlepší a přidat něco navíc. Tím, čím vyniká Telefónica O2, jsou nejen mobilní služby, ale také provoz pevné linky, kabelové televize či využívání internetu. Mimo to nabízí O2 mnoho dalších služeb, které se dají libovolně kombinovat pojit v ideální řešení pro každého jedince.

Nadnárodní společnost Telefónica O2 u nás sídlí v pražském BB Centru. Své kořeny hledá již v minulosti. Ty hledejme ve společnosti Eurotel Praha, která provozovala mobilního operátora Eurotel v Českém Telecomu. Právě tyto dvě složky daly vznik Telefónica O2.

Ta jako taková funguje od prvního července roku 2006, kdy se výše uvedené společnost i spojily v jednu a tak u nás vzniklo O2. To mělo před rokem více než pět milionu uživatelů a toto číslo stále roste. Telefónica O2 je velmi oblíbeným operátorem, který je partnerem mnoha akcí. Jednou z nich je také skvělá soutěž odmenazadobiti. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, najdete to na www.cz.o2.com.

Fotografie “OK-TVC in O2 paint” od “Petr Kadlec” licencovaná pod CC BY-SA 3.0 cz via Wikimedia Commons

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *