Dovolená za 100 tisíc korun

Dovolená u moře za 100 tisíc korun českých

Exotická dovolená snů. Pod tímto pojmem si každý představí něco jiného. A přesně s tím počítala telefonní společnost Telefónica 02, která připraví dovolenou každému přímo na jeho míru. Budete si tak moci splnit svůj nejtajnější sen, na který budete mít limit 100 000 korun.

Reklama:


Ty získáte ve hře dobijavyhraj.cz. stačí jen, abyste byli zákazníky telefonního operátora O2 a dobyli si kredit. Minimálně musíte obětovat 200 korun, za kterých vám následně přijde SMS zpráva s kódem. Ten společně s telefonním číslem vyplníte na dobij a vyhraj cz do kachního lístku. Zároveň odpovíte na otázku. Čím více investujete do kreditu, tím více máte odpovědí.

Pokud se na vás usměje štěstí, vylovíte si kachničku ze všech největších – pojedete na dovolenou. To není ještě ten správný výraz. Díky odmenazadobiti.cz si užijete doslova dovolenou snů. Sami si zvolíte, zda pojedete třeba do Německa, kupříkladu do Berlína nebo radši do exotického Thajska, na Zanzibar, do Austrálie či do Keni. Jediné, co vás bude tížit, je finanční limit.

A ani ten vám problémy dělat nebude. Na vaši dovolenou snů máte sto tisíc korun, za které si určitě splníte ty nejtajnější sny a přání. O vše ostatní už se postará CK ESO Travel, která celou cestu zrealizuje. Tak hodně štěstí při lovu.

Fotografie “Vacation Water Summer Getaway 6934” je licencovaná pod CC0 1.0.

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *