www.odmenazadobiti.cz 02 kachničky u o2

Moře s mobilním telefonem či smartphonem ze soutěže odměna za dobití

Jste zákazníky mobilního operátora Telefóniky 02 a dosud jste si nevylovili svou kachničku? Tak to honem napravte. Stačí jen, abyste si dobili kredit minimálně za dvě stě korun a můžete se pustit do jedinečné hry z odměnazadobití.

Reklama:


Po dobití vašeho kreditu obdržíte obratem SMS zprávu s unikátním kódem. Ten na odmenazadobiti.cz vyplníte do kachního lístku, přidáte telefonní číslo, odpovíte na otázku a čekáte, jaká výhra na vás čeká. Čekáte na to, jakou si vylovíte kachničku. Každý si přijde na své a pokud si dobijete za vyšší částku, šance na výhru je pochopitelně větší.

Odmenyzadobiti od o2 mohou být doslova snové. Jako hlavní cena je vysněná dovolená od vynikající cestovní kanceláře, která tuto soutěž sponzoruje (CK ESO Travel), která vás pošle na vámi vybrané místo. Čerpat budete 100 000 korun, takže vás čeká přímo dovolená snů. Pokud si ji nedočkáte, můžete si vylovit kachny jako LCD televize, DVD přehrávač, digitální fotoaparát, PSP a další úžasné výhry.

Nějaká odměna prostě čeká na každého. Každý den je zde navíc vypsáno sto časů, kdy máte větší šanci něco vyhrát. A pokud se vám nepoštěstí ani tady, můžete se těšit alespoň na volné SMS, MMS či internet přímo pro vás. Takže rada na závěr? Dobij a vyhraj! Soutěž odměna za dobití je zde právě pro vás.

Fotografie “Mobilní telefon 690091” od “Unsplash” licencovaná pod CC0 1.0 Univerzální.

Reklama:

4 Comments

  1. Dobrý

  2. Klasický ulov kachničky byli jednoduší,jinak zbytečné dopisováni.Z.J.

  3. je to bomba

  4. je to proste bomba

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *