Kachní Závod na www.kachnizavod.cz

Kachní rodina - Kachní závod

Zakupte si svou kachničku, přihlaste ji do závodu, získejte zajímavé ceny a ještě k tomu pomozte dětem a seniorům v tísni. Pokud obětujete šedesát korun, můžete udělat mnoho, užijete si zábavu a vykonáte dobrý skutek. Podívejte se na www.kachnizavod.cz.

Reklama:


Je to jednoduché. Na jakékoliv prodejně si můžete zakoupit svou žlutou kachničku. Z výnosu prodeje kachniček se pak pomáhá financovat Lince bezpečí a Lince seniorů, na kterou putuje polovina ceny kachničky, tedy třicet korun. Nasbírat se tak na tyto dvě velmi důležité linky může až 900 tisíc korun.

Stejnou částku, jako se za kachní závod cz vybere, přidá i Telefónica O2. Každá zakoupená kachnička tak má velkou váhu. A pomoci může i vám. Nejen že uděláte dobrý skutek, můžete se také zapojit do zajímavého závodu kachniček.

Kachnizavod cz se uskuteční 2. října 2010 u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků Telefónica pořádaného Nadací O2 ve Žlutých lázních. Každý, kdo si svou kachničku zakoupí, může ji do závodu přihlásit. Každý padesátý závodník pak na startu získá poukázku do knihkupectví Kanzelsberger v hodnotě 500 Kč nebo poukázku na dvě vstupenky do Palace Cinemas. Při Závodu kachniček samotném se pak můžete utkat o televize, notebooky či mobilní telefony.

Fotografie “Mother and baby ducks” od “Scrumshus” licencovaná jako volné dílo via Wikimedia Commons

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *