Soutěžní ceny

Mobilní telefony a smartphony jako ceny v soutěži

Kupte si kredit, dobijte si telefon a leťte třeba na Hawai. Přesně takovýto osud vás může potkat, pokud jste zákazníky Telefóniky O2 a výše uvedené kroky zrealizujete. Pokud vám nevyjde dovolená, rozhodně nemusíte smutnit, protože soutěž Dobij a vyhraj nabízí mnoho dalších skvělých cen.

Reklama:


Díky www.odmenazadobiti.cz máte šanci, že si splníte jeden z vašich snů. Stačí jen být zákazníkem společnosti O2 a dobýt si kredit. Minimálně za 200 korun, pokud však více přidáte, budete mít možnost získat ještě skvělejší ceny. Obratem vám na telefon přijde kód, který vložíte na web dobij a vyhraj cz a už jen čekáte, jaké štěstí se na vás usměje.

Máte jistotu, že získáte jednu ze zaručených odměn. Hraje se ale i o další ceny. Ty si lépe budete moci naplánovat podle 100 výherních časů, které jsou zveřejňovány každým dnem na webu. I podle toho se vaše odměny mohou řídit. Tím, po čem každý touží, je dovolená snů za 100 000 korun. Sami si vyberete, kam se podíváte, o tento skvělý zážitek se postará cestovní kancelář, která tuto soutěž podporuje ESO Travel.

Pokud nebudete mít takové štěstí, můžete si vylovit i jiné kachničky. Čeká na vás CD televize SONY 32 palců, mini notebook SONY VAIO, mobilní telefon Sony Ericsson Satio, mikro systémy SONY, video Walkman SONY, digitální fotorámeček, DVD přehrávač SONY či balíčky SMS nebo SMS. Tak soutěžte a čekejte, co díky dobijavyhraj.cz získáte.

Fotografie “Phablets” od “Maria Elena” licencovaná pod CC BY 2.0.

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *