Odmena za dobyti – mobilní telefon Microsoft Lumia550

V Červnu 2016 můžete v soutěži Odmena za dobyti vyhrát telefon Microsoft Lumia550

Barevné logo finsko americké firmy Microsoft Lumia na fialovém pozadí - vložené v článku

Soutěžíte rádi? A máte rádi mobilní telefony či další zaručené odměny? Stačí si jen dobít kredit a vybrat si odměnu ve hře na Odmena za dobyti.

Reklama:


I v Červnu 2016 se můžete těšit na výhodné balíčky pro volání a posílání SMS zpráv, ve hře je také 30% sleva na audioknihu Mach a Šebestová, ale především mobilní telefon Microsoft Lumia550, který můžete získat každý den.

Tento chytrý mobilní telefon disponuje čtyřjádrovým procesorem, má operační paměť 1 GB RAM, úložiště o velikosti 8 GB a nabízí spoustu užitečných funkcí. O bezproblémový chod se stará operační systém Windows 10. Lumia550 nabízí klasický 5 Mpx fotoaparát i přední 2 Mpx foťák na pořizování selfíček, která můžete snadno sdílet na sociální sítě pomocí bleskového 4G LTE připojení k internetu. Příjemný vzhled doplňuje 4,7 palcový displej s rozlišením 1280 x 720. Tak na co čekat? Odmena za dobyti čeká i na vás!

Foto “Microsoft Lumia logo (with Window emblem).svg” od “Microsoft (Vectorized from File:Microsoft-lumia.jpg)” [Public domain], via Wikimedia Commons.

Reklama:

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *